My w poziomie życia: A Collection of One-Night Stojaki

W tym ochrypły zbiór faktach historie, aktorka i komik Chelsea Handler opowiada jej czas spędzony w okopach społecznych zarabianie w necie z tym dzikim, bestia dziwne, nieodparte i często satysfakcjonujące: już za jedną noc stand.You „albo zrobić towynik nocy spędzonej przy barze, czasami jedynym wypłat dla znajomego irytujące ślub, lub ulgi tylko z katastrofalnymi wakacje. Często kłopotliwe i nieprzyjemne, czasem dziwaczne, ale większość czasu po prostu konieczne i nieuniknione zło, jedną noc jest społeczną obrzęd tak stare jak sama płeć i tak często jak stool.Enter bar Chelsea Handler.

Wspaniała,

ostre, i wszystko, ale nieśmiały, Chelsea kocha ludzi i wielu z nich. My w poziomie życia opisuje swoją długie weekendy 2017 broić poprzez różne

pokoje

z wielu kandydatów, nie posiada przedawnione

uwagę to, co może się wydarzyć między mężczyzną i niekiedy bardzo nietrzeźwy, kobieta

wychodzących w ciągu jednej nocy z pasją. Z jej krótki romans z striptizerka Vegas jej nawet krótszy flirty z zamożnych osoby mało, z jej niewygodne schadzki z wykonawcą statek wycieczkowy jej błędne odbicia z człowiekiem, który lubi bawić się skóry dress-up, ortodoncja katowice Chelsea przypomina wzloty i upadki na jedną noc stoiska z zabawnych uczciwość.

Zachęcony jej zbieranina znajomych (aka: jej partnerów w zbrodni), ale kwestionowane przez członków jej rodziny (który czasami znaleźć się część zaskoczeniem spotkania), Chelsea uderza dole i odbija się z powrotem, nie boi

się akcja bezwzględne szczegóły. My w poziomie życia jest jednym guilty pleasure nie będę się

wstydził mówić

o rano.
Amazon Sales Rank: # 252 w Książki Opublikowany: 2005-06-06 Data wydania: 2005-05-12 Język oryginału: angielski Ilość

przedmiotów: 1 Oprawa: miękka

213 stron Opis ISBN13: 9781582346182 Stan: Nowy Uwagi: BRAND NEW Z apartamenty w Szczawnicy WYDAWCA! Gwarancja 100% satysfakcji. Śledzenie znajdujące się w większości zamówień. Zł z Confidence! Miliony sprzedanych książek!

Comments are closed.